רקע כללי

מספנת הרצליה החלה לפעול בינואר 2000 כאשר שטחה הכולל הינו כ-8 דונם וכיום נותנת המספנה שירות ומספקת מקומות חנייה לכ- 20 כלי שיט בסוגים ובגדלים שונים. במספנה מתבצעות עבודות תיקונים, שיפוצים ותחזוקה לכל סוגי כלי השייט.

הנפת כלי השיט לאזור העבודה היבש מתבצעות בין היתר באמצעות מנוף, המסוגל להרים סירות במשקל עד 50 טון ע"פ נתוני אורך ורוחב כלי השיט. על מנוף זה מותקנת זרוע הנפה עם יכול הרמה של עד שני טונות להוצאת מטענים כגון מנועים, תרנים ועוד מגוון רחב של משאות.

במתחם המספנה פועל מתקן לאחסנת סירות על מדפים בצורה יבשה על היבשה, מתקן זה יכול להכיל כשמונים ושישה כלי שייט בגדלים שונים ועד תשעה מטרים במשקל אשר לא יעלה על שישה טונות. כמו כן עומדת לרשות משתמשי המתקן מלגזה אשר מורידה את כלי השיט לים באת הצורך אל רציף המתנה באורך כולל של שלושים ושישה מטרים לנוחיות כולם.

דרך נוספת להעלאת כלי שייט מנועיים קטנים היא באמצעות טרקטור המחובר לעגלה ייעודית לכלי השייט כאשר ניתן למשות סירות בגדלים שונים ומגוונים ועד עשרה מטרים כאשר העגלות הינן העגלות הייעודיות של כלי השייט הנמשה.

מרגע העלאת כלי השייט ליבשה הוא מטופל על ידי בעלי מקצוע אשר להם ביתי מלאכה בבנייני המספנה המתמחים כל אחד בתחומו, לפי הטיפול הנדרש והמבוקש על ידי הלקוח לנוחיותכם מצויה באתר רשימה של אנשי המקצוע ותחום התמחותם.

לצפייה במחירון אספנה לחץ כאן