• en
  • he

הצהרת נגישות

החברה העירונית לפיתוח תיירות בהרצליה בע"מ הינו תאגיד עירוני בבעלות ובשליטת עיריית הרצליה. החברה נוסדה באפריל 1985 והחלה את פעילותה בשנת 1988. היא מתנהלת כלכלית כחברה עצמאית, ואינה נסמכת על תקציבים ותמיכות.

החברה מפעילה ומתחזקת את מעגנת המרינה המכילה כ- 800 כלי שייט, החברה מפיקה אירועי תרבות כגון, פסטיבל בירה, פסטיבל יין, פסטיבל מוזיקה על המים ועוד...כמו כן החברה מפעילה ומתחזקת את טיילת הרצוג ואת חופי אכדיה למרגלות הטיילת.החברה שמה לה למטרה להנגיש את כל השטחים והפעילויות שבאחריותה וזאת על מנת לאפשר לבעלי מוגבלויות להשתלב בפעילויות השונות ולהשתמש במתקנים שבאחריותנו בדרך של כבוד, שוויון ועצמאות.

הסדרי הנגישות

הסדרי נגישות במתחמים שבאחריות החברה העירונית לפיתוח התיירות בהרצליה.

בניין ההנהלה – רח' הצדף 1. – ברחבה שבחזית הבניין יש חניות נכים, הבניין ומתקניו מונגשים.

טיילת הרצוג- חופי אכדיה. – הטיילת ומתקניה (חניות, מעליות, שירותים, מלתחות, סככות צל, ברזיות) מונגשת באופן מלא !!! בחלקה הצפוני של הטיילת קיים מתקן מעליות שישמש את המוגבלים והנכים, אמהות לילדים עם עגלות ואוכלוסיה מבוגרת. לכל אלה יתאפשר לרדת במעלית, לצעוד לאורך שביל הטיילת ולהגיע עד קו המים, ללא צורך לרדת לחול הים. לאורך הטיילת פרוסים 3 עמדות חובשים – בכל אחת מהעמדות ניתן להשאיל, ללא עלות, כסא גלגלים מותאם לרחצה בים. בימים אלו (11/2016) עוברת הטיילת התאמות, כך שתתאים לתקינה המעודכנת ותהיה מונגשת גם לחירשים וללקויי ראיה.

אירועי תרבות – החברה עושה מאמצים רבים על מנת להנגיש את האירועים לכלל האוכלוסייה – ככלל , האירועים המתקיימים ברחבת המרינה מונגשים .

שם האתר כתובת חנית נכים שירותי נכים אמצעי הנגשה נוספים
בנין המנהלה הצדף 1 הרצליה ברחבה שמול הבניין יש מעלית
טיילת הרצוג רחוב רמות ים- חוף אכדיה בסמוך לחוף ליד המעלית יש שירותים ומקלחת נגישה בכל אחד מהחופים כסא גלגלים יעודי לרחצה בים, מעליות, שבילי הנגשה עד לקו המים, סככות צל מונגשות.
מספנה  העוגן 1 הרצליה  ברחבה שמול הבניין יש  מעלית 
רחבת המרינה  הצדף 1 הרצליה  בסמוך לרחבת המרינה בבניין המנהלה/קניון ארנה  

 

מידע על נגישות האתר

החברה העירונית לפיתוח תיירות בהרצליה בע"מ רואה חשיבות עליונה וגבוהה בהנגשת אתר האינטרנט שלה לאנשים בעלי מוגבלויות ובכך למעשה לאפשר גם לאוכלוסיה זו לגלוש באתר ולהחשף לתכניו בצורה נוחה, קלה ונגישה.

הנגשת האתר נעשתה לפי ההנחיות והתקנים שלהלן:

אתר זה עומד בדרישות תקנות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התאמות נגישות לשירות), התשע"ג 2013.
התאמות הנגישות בוצעו עפ"י המלצות התקן הישראלי (ת"י 5568) לנגישות תכנים באינטרנט ברמת AA ומסמך WCAG2.0 הבינלאומי.
יעוץ הנגשת אתר האינטרנט בוצע על ידי חברת A-2-Z שיווק ונגישות באינטרנט
האתר מותאם לתצוגה בדפדפנים הנפוצים, הבדיקות נבחנו לתאימות הגבוהה ביותר עבור דפדפנים Firefox ו- Internet Explorer.

תפעול האתר ועזרי נגישות

  • האתר מספק מבנה סמנטי עבור טכנולוגיות מסייעות ותמיכה בדפוס השימוש המקובל להפעלה עם מקלדת בעזרת מקשי החיצים, Enter ו- Esc ליציאה מתפריטים וחלונות.
  • לחיצה על מקש F10 יכול לפתוח את תפריט הנגישות של האתר בכל זמן נתון.
  • לשם קבלת חווית גלישה מיטבית עם תוכנת הקראת מסך, אנו ממליצים לשימוש בתוכנת NVDA העדכנית ביותר.

סייגים לנגישות האתר

אנו עושים מאמצים להנגיש את האתר במלואו ולאפשר לכלל האוכלוסיה ליהנות מתכניו, יחד עם זאת ישנם שני רכיבים מוחרגים באתר שלא הונגשו:

  • חיפוש כולל באתר
  • יומן אירועים קרובים

דרכי פנייה לבקשות והצעות שיפור בנושא נגישות

אם במהלך הגלישה באתר נתקלת בבעיה בנושא נגישות, או שיש לכם הצעה שיכולה לשפר את איכות הגלישה באתר המונגש נשמח לקבל את פנייתכם בנושא. את הפניה ניתן לשלוח באמצעות טופס יצירת קשר שבאתר

פרטי רכז נגישות

נעמי ניצן - 09-9565591 

תאריך אחרון לעדכון ההנגשה הוא: 24/6/2019

nagish-icon